yedekHakkımda

Hakkımda
Serkan Falay Kimdir?

Serkan Falay Mardin’de doğup 12 yaşına kadar orada yaşayıp daha sonra İstanbul’a taşınarak orda yaşamaya başladım.

Çocukluğundan beri fotoğrafa olan hayranlığı imkansızlıklardan dolayı sadece amatör filmli makinelerle tutkusunu yaşamaya çalıştım.

Daha sonra DSLR makinelerin piyasaya çıkmasıyla fotoğrafa daha fazla ağırlık verdim.
Bir süre amatör olarak fotoğrafçılık yapıp daha sonra Türkiye ve Dünyada tanınan fotoğrafçılarla çalışıp bazı eğitimler aldım.

Türkiye’den taşınıp Çek Cumhuriyeti, İtalya, Fransa, Macaristan, Sırbistan gibi bir çok farklı ülkede farklı alanlarda çalıştım.


Bir süre yurtdışında yaşadıktan sonra Prag ve Belgrad’da olan stüdyolarının yanı sıra İstanbul’da da bir stüdyo açıp
fotoğrafçılığa hem Türkiye hem de yurtdışında devam ediyorum.
0
Ödül
0
Tamamlanmış Proje
0
Mutlu Müşteri
0
Muhteşem Fotoğraf

Fotoğraflarınıza Kaliteli Dokunuşlar

Burada size fotoğraf işlemeyi göstermek istiyorum. Bazen karşılaştırma yapmadan sonucu göremezsiniz. Bu yüzden size, fotoğrafta rötuş yaptığım, fotoğrafın kaliteli olması için gereken işlemleri yaptığım ve renk parlaklığını iyileştirdiğim, işlemden önce ve sonra karşılaştırma fotoğrafı örnek olarak göstereceğim. Fotoğraflarınızı daha kaliteli hale getirmek işimin bir parçasıdır.

before

Yorumlar

The photoshoot we had was very professional, I had so much fun on the photoshoot. The weather was also awesome and the colors were just perfect and the photos came out amazing. Just keep up with the awesome work.


Jovana Savin
Alternative Model
Jovana Savin Alternative Model

it was pleasure of working with him he’s so professional and great photographer highly recommend him thanks


Sadaf Khan
Former Miss UK
Sadaf Khan Former Miss UK

Serkan was our wedding photographer. He was help us to save our brightest moment of life in fantastic photos! And it looks brilliant. He managed to clearly convey all the emotions of the event in his photos. Thank you, Serkan


Traci Harden
Happy Wife
Traci Harden Happy Wife

I am a beginner model. Since childhood I dreamed of becoming a photo model. Serkan helped me make a gorgeous portfolio photo and now I receive many offers from well-known agencies. I am very grateful to Serkan for his work.


Nelle Niles
Beginner Model
Nelle Niles Beginner Model

Serkan work for our agency When I only became to be a model. He is my first experience and my first professional photographer. That was a long time ago and now I sometimes appeal to Serkan for private photo shoots.


Betty Janson
Agency Manager
Betty Janson Agency Manager